Životnost konstrukcí SOLARFIX

  • Tato zpráva vychází ze zkušeností členů našeho týmu, kteří se pohybují v oblasti výroby a výstavby ocelových konstrukcí po dobu minimálně 10-ti let a dodnes uspokojili i ty nejnáročnější požadavky našich klientů jak z oblasti soukromé sféry, tak z oblasti průmyslové výroby.
  • Nejdůležitějším kritériem naší výroby je především kvalita zpracování, životnost, jednoduchost a variabilita našich konstrukcí. Díky těmto atributům našich výrobků dochází k minimálním zásahům do povrchové zinkové úpravy používaných materiálů.
  • Povrchová úprava žárovým zinkováním je nejdůležitější vlastností námi používaných profilů pro nosné konstrukce FVE panelů. Většina komponentů našich konstrukcí je opracována, nařezána a připravena k montáži v dílenském prostředí s následným ošetřením opracovaných ploch proti korozi ve vysoké kvalitě. ( stříkaný zinek s vysokou přilnavostí a životností ).
  • Trubky a trubkové komponenty, které užíváme tvoří 98 % celé konstrukce. Zbytek tvoří nerezové (A2) spojovací materiály ( šrouby a objímky) případně hliníkové profily používané pro upevnění FVE panelů.
  • Na naše konstrukce dáváme záruku 8 let a naši subdodavatelé ocelových profilů garantují životnost povrchových zinkových úprav na 20 až 30 let v závislosti na prostředí ve kterém se materiály nachází (viz. korozní mapa). Tyto data vycházejí ze směrnice 2-99 Institut für Korrosionsschutz Dresden ( viz. tabulka životnost povrchových úprav ). Ocelové komponenty námi používané jsou chráněny proti korozi kontinuelním žárovým zinkováním DIN EN 10142, 70um.
  • Životnost a kvalita povrchových úprav je závislá na způsobu manipulace, zpracování a montáže konstrukcí! V případě, že je s konstrukcemi nakládáno nevhodným způsobem, naše společnost nenese následky s tímto spojené.